درباره ما

گروه بازرگانی ما

Goods transit from Iran to Armenia, Russia, Azerbaijan, Turkmenistan , Kazakhstan

Carrying out customs formalities and transporting goods and transiting goods from Iran to neighboring countries You can leave your goods to us for transportation from origin to destination. For example, from China to the border of your country Helping to supply Iranian goods for you

گروه بازرگانی ما  ارائه دهنده خدمات بازرگانی اعم از ترخیص کالا، صادرات کالا و واردات کالا و حمل و نقل بین المللی و حمل بار هوایی ، حمل بار زمینی ، حمل بار دریایی ، چارتر کشتی ، حمل کانتینر و غیره … می باشد که هدف اصلی خدمات بازرگانی گسترش تجارت و پیشرفت روز افزون در زمینه اقتصاد و تجارت میباشد.
مدیریت متمرکز، نیروهای حرفه ای ، متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و قوانین گمرکی گروه بازرگانی ما را قادر ساخته تا به خوبی و در کمترین زمان هرگونه عملیات تجاری (  صادرات کالا ، ترخیص کالا و مشاوره بازرگانی و…) را تحت پوشش خود قرار دهد.

شرکت حمل و نقل بین المللی ما فعالیت رسمی خود در حوزه خدمات حمل و نقل بین المللی را آغاز نمود. شرکت ما تا به امروز با به کارگیری نیروی انسانی متخصص و مجرب، با فراهم آوردن امکانات وسیع در زمینه حمل و نقل بین المللی و توسعه شبکه‌های گسترده نمایندگی در ارمنستان و روسیه و آزربایجان و ترکمنستان و قزاقستان به ارائه سریع‌ترین خدمات با نرخ‌های کاملا رقابتی پرداخته است.

مشاوره، راهنمایی انتخاب مناسب‌ترین شیوه حمل به لحاظ مهندسی و اقتصادی برای صاحبان محموله، از جمله خدمات مجموعه حمل و نقل بین المللی ما می‌باشد.

برای مشاوره و راهنمای انتخاب بهترین روش حمل و نقل بین المللی و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌ 09128431894 تماس حاصل فرمایید.

حمل و نقل دریایی  ( خدمات کشتیرانی )

  •  ارائه خدمات کانتینری، جهت صادرات به کشورهای حوزه خاورمیانه، آسیای شرقی، خاور دور و بالعکس
  • عرضۀ خدمات چارترینگ جهت حمل دریایی کالاهای عمومی و فله به تمامی نقاط و بالعکس
  •  حمل با انواع کانتینرهای یخچالی، فلت‌رک، ایزوتانک و …
  • ارائۀ خدمات حمل کالاهای خطرناک و فله
  •  امکان دریافت محموله از درب محل فرستنده و ارسال به مقصد
  •  ارائه خدمات حمل با ترم‌های مختلف تجاری همانند FOB، EXW و غیره