اجاره و تامین کانتینر برای بنادر ایران و بنادر خارجی

در حال حاضر حمل کانتینری یکی از اقتصادی‌ترین روش های حمل و نقل بار است که برای حمل و نقل داخلی و بین المللی مورد استفاده قرار می‌گیرد. حمل کانتینر در انواع روش های حمل زمینی، دریایی و هوایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما با این حال محموله‌های بین المللی به ویژه در بخش حمل دریایی عمدتا بر اساس حمل و نقل کانتینری جا به جا می‌شوند.

شرکت ما ارائه دهنده سرویس های حمل دریایی کانتینر  و کرایه کانتینری می‌باشد. برای مشاوره و استعلام هزینه حمل کانتینر 40 فوت و 20 فوت با شمارهای 0989177167361 و 0989399999267 تماس حاصل فرمایید .

حمل کانتینری نقش بسزایی در صنعت حمل و نقل و توسعۀ اقتصادی دارد، بخش عمده حمل دریایی از طریق حمل کانتینر با کشتی انجام می‌پذیرد،  لذا نمی‌توان از مزایایی که حمل بار با کانتینر در اقتصاد و تجارت جهانی دارد چشم‌پوشی نمود.

کانتینر و انواع آن

کانتینر یک جعبه فلزی مستحکم، سخت، مهر و موم شده می‌باشد که قابلیت استفاده مجدد از آن وجود دارد. از انواع کانتینر برای نگهداری محموله‌های تجاری فله یا گروپاژ از طریق حمل و نقل دریایی، زمینی و ریلی استفاده می‌شود.

کانتینرها در اندازه‌های استاندارد ساخته می‌شوند و می‌توان از آن‌ها برای حمل بار در مسافت های طولانی استفاده کرد. ضمن آنکه حمل بار با کانتینر این فرصت را در اختیار صاحبان محموله ها می‌گذارد که بدون خالی شدن بار، کانتینر از یک وسیله به وسیله حمل و نقل دیگر منتقل شود.

کانتینرها قابلیت حمل برای هرنوع از محموله‌هایی که طبق قوانین حمل و نقل مجاز هستند را دارند، استفاده از کانتینر هزینه حمل و نقل بین المللی را به خصوص در حمل به روش دریایی به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

کانتینرها از نظر ابعاد به صورت کانتینر 10 فوت، کانتینر 20 فوت و  کانتینر 40 فوت موجود هستند و انواع کانتینر از نظر کاربردی در طبقه بندی زیر قرار می‌گیرند که برای مقاصد خاص در حمل دریایی کانتینر استفاده می‌شوند.

  • کانتینر کالای خشک
  • کانتینر پهلوباز
  • کانتینر روباز
  • کانتینر مخزن دار
  • کانتینر حرارتی

شرکت مابا بهره‌گیری از تجربه و تخصص خود در حمل و نقل دریایی ارائه دهنده خدمات حمل کانتینری به صورت گروپاژ و فله می‌باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام هزینه حمل کانتینر 20 فوت و 40 فوت باشمارهای 0989177167361 و 0989399999267 تماس حاصل فرمایید .